Wat maakt een leider groot? Dit filmpje van Simon Sinek geeft een paar mooie voorbeelden van goede leiders. Deze zijn in staat de medewerker een gevoel van veiligheid te geven. Dit alles is gebaseerd op vertrouwen. Vertrouwen vanuit de leider die van hieruit ook opereert en zijn verantwoordelijkheid neemt. Wil je meer weten hoe vertrouwen wordt opgebouwd, vanuit Demusa Coaching & Training krijg je de kennis en de vertaalslag naar jouw eigen leiderschap.
Related Posts
Meest recente berichten
Het effect van (verborgen) chronisch stress op het lijf. Als we maar lang genoeg met wandelende hoofden leven, signalen negeren gaat van zelf ons lijf schreeuwen. Het aangeboren signaal van de behoefte van heel worden en blijven.![]()
#vanstressnaaroptimaleflow #posttraumaticgrowth #groei #zelfreflectie #acceptatie
... See MoreSee Less
This content isn't available right now
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.
Na twee jaar eindelijk weer met Semmy Schilt mogen genieten van een teamtraining kickboksen met het HR-team van Lentis. ![]()
Thema van stress naar flow, hoe blijf je duurzaam presteren bij een hoge werkdruk, wanneer begrens je en hoe werkt dit met hoofd, hart en lijf. De deelnemers kregen het theoretisch kader en vechtsport als instrument voor persoonlijke ontwikkeling. ![]()
Eng? Geweldig om te zien hoeveel plezier de teamleden hadden tijdens het kickboksen.![]()
#kickbokscoaching #vanstressnaarflow #TeamFlow
... See MoreSee Less
Wat een duidelijke afbeelding op de 4e overlevingsstrategie. De meeste mensen zijn bekend met de termen vechten, vluchten en verstarring. Terwijl de vierde "fawn" waar niet echt een Nederlands woord voor is veel wordt ingezet. ![]()
Het pleasen van anderen. Ja zeggen terwijl je eigenlijk een nee voelt. Mensen die deze strategie veel inzetten zijn haast ook onzichtbaar in het team. Ze gaan op in hun omgeving. Hierbij onderdrukken ze eigen emoties en behoeftes en voeden voornamelijk veiligheid. Risico op uitval. ![]()
In teamtrainingen bied ik altijd een deel psycho educatie zodat teamleden zich bewustworden en kunnen toewerken naar het benutten van het volledige potententieel. ![]()
#vanstressnaarflow #teamflow #posttraumeticgrowthpotential
... See MoreSee Less
Post Traumatic Growth Potential over omdenken gesproken. In plaats van het lijden aan PTSS, leiden van PTGP dat biedt groeikans!![]()
Voor wie zich herkennen in niet gehoord, gezien of geliefd voelen. Het pad naar de liefde in en voor jezelf terug vinden. ![]()
Wat je aandacht geeft, groeit! 🌱🌞Post Traumatic Growth Potential![]()
Waarom verwerd ‘What doesn’t kill you makes you stronger’ (Nietzsche) tot een cliché? Omdat het waar is natuurlijk. Dat is het vervelende met clichés: hoe oud en versleten ook, er zit altijd een kern van waarheid in.
Het kwam omhoog bij me toen ik in het Volkskrant Magazine een zeer inspirerend interview met het advocaten-echtpaar Knoops las. Mevrouw Knoops introduceerde daarin een prachtige term, nieuw voor mij althans...
‘Post Traumatic Growth Potential’: die diagnose wil je toch hebben? Ik denk dat ik het zeker heb, PTGP. En wat ben ik er blij mee, en trots op!
Bij alle verhalen over oude shit, pijn over de momenten dat we niet gehoord of gezien werden en ons niet geliefd voelden dreigen we de positieve kanten wel eens te vergeten. Mijn lange en eenzame weg heeft me ook heel veel gebracht namelijk. Ik kan me verbinden met andere dolende zielen, ik kan echt liefhebben en misschien wel het belangrijkste: ik heb de mensen die mijn pijn hebben veroorzaakt kunnen vergeven. Natuurlijk was erkenning van hun kant fijn geweest, maar weet je wat? Het was geen voorwaarde, ‘sorry’ was niet eens nodig. Mooier dan Jezus het ooit gezegd schijnt te hebben kan het niet: ‘Heer, vergeeft het hun want ze weten niet wat ze doen’
Ik heb steeds minder mening over de mensen die me pijn deden. Ik verdraag het iedere dag beter dat ik iets bij anderen oproep zonder dat ik solliciteer naar afwijzing. Ik ben op die nooit voltooide weg op een punt aangekomen dat ik me volledig durf open te stellen voor een nieuwe liefde. Niet gehinderd door alle frustrerende ervaringen in het verleden. Als die ander dat niet wil ga ik het dragen als een grote jongen. Mijn therapeute heeft me geholpen: ‘Nee is niet hetzelfde als afwijzing’
Zonder de hobbels op mijn grillige levenspad had ik dit punt nooit bereikt. Ik vind mezelf goed genoeg. Een ander mag van me houden, omdat ik genoeg van mezelf houd. In het hier en nu, zonder verleden, maar hopelijk met toekomst. Als dat geen benut ‘Post Traumatic Growth Potential’ is...
... See MoreSee Less
Demusa Coaching & Training, Academie voor groei in werk en leven
Demusa Coaching & Training, Academie voor groei in werk en leven updated their status.
1 month ago
This content isn't available right now
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.